AR03FTC7873
MFR.Part #
AR03FTC7873
JLCPCB Part #
C234646
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 787kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS