AR03FTC2433
MFR.Part #
AR03FTC2433
JLCPCB Part #
C234401
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS