AR03FTC2432
MFR.Part #
AR03FTC2432
JLCPCB Part #
C234405
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS