AR03FTC1072
MFR.Part #
AR03FTC1072
JLCPCB Part #
C234240
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS