AR03DTDX4701A
MFR.Part #
AR03DTDX4701A
JLCPCB Part #
C6507270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS