AR03BTCX3901
MFR.Part #
AR03BTCX3901
JLCPCB Part #
C2828644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS