AR03BTCX3603A
MFR.Part #
AR03BTCX3603A
JLCPCB Part #
C5568687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS