AR03BTCX2492
MFR.Part #
AR03BTCX2492
JLCPCB Part #
C4156365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS