AR03BTCX2200
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR03BTCX2200
JLCPCB Part #
C318124
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS