AR03BTCX1501
MFR.Part #
AR03BTCX1501
JLCPCB Part #
C318129
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS