AR03BTCX1101
MFR.Part #
AR03BTCX1101
JLCPCB Part #
C2984316
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS