AR03BTBX1071
MFR.Part #
AR03BTBX1071
JLCPCB Part #
C5568538
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS