VSP2R8N10HS-G
MFR.Part #
VSP2R8N10HS-G
JLCPCB Part #
C51739634
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.37nF 100V 195A 2.3mΩ@10V 216W 3.965nF 3V 40pF 63nC@10V PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS