TFCR1206-8W-E-4022BT
MFR.Part #
TFCR1206-8W-E-4022BT
JLCPCB Part #
C4066057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS