CR1206-8W-3R9JT
MFR.Part #
CR1206-8W-3R9JT
JLCPCB Part #
C4025255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS