VS-10ETS12-M3
MFR.Part #
VS-10ETS12-M3
JLCPCB Part #
C506495
Package
TO-220AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1.1V@10A 1.2kV 10A 160A 50uA@1.2kV Independent TO-220AC-2 Diodes - General Purpose ROHS