SCR2512J91R
MFR.Part #
SCR2512J91R
JLCPCB Part #
C3018408
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS