SCR2512J68R
MFR.Part #
SCR2512J68R
JLCPCB Part #
C3018412
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS