SCR2512J24K
MFR.Part #
SCR2512J24K
JLCPCB Part #
C3018434
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS