SCR2512J10R
MFR.Part #
SCR2512J10R
JLCPCB Part #
C3018395
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS