SCR2512F27R
MFR.Part #
SCR2512F27R
JLCPCB Part #
C5140291
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS