SCR2512F100R
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR2512F100R
JLCPCB Part #
C3017420
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS