SCR2010J200R
MFR.Part #
SCR2010J200R
JLCPCB Part #
C5140287
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS