SCR1206J4R3
MFR.Part #
SCR1206J4R3
JLCPCB Part #
C3017962
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS