SCR1206J4K7
MFR.Part #
SCR1206J4K7
JLCPCB Part #
C3018030
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS