SCR1206F9K1
MFR.Part #
SCR1206F9K1
JLCPCB Part #
C3017024
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS