SCR1206F86R6
MFR.Part #
SCR1206F86R6
JLCPCB Part #
C5140166
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS