SCR1206F7R5
MFR.Part #
SCR1206F7R5
JLCPCB Part #
C3017145
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS