SCR1206F71K5
MFR.Part #
SCR1206F71K5
JLCPCB Part #
C3017067
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS