SCR1206F5K6
MFR.Part #
SCR1206F5K6
JLCPCB Part #
C3017004
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS