SCR1206F412K
MFR.Part #
SCR1206F412K
JLCPCB Part #
C5140224
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS