SCR1206F2R1
MFR.Part #
SCR1206F2R1
JLCPCB Part #
C3017117
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS