SCR1206F25K5
MFR.Part #
SCR1206F25K5
JLCPCB Part #
C3017044
Description
-55℃~+155℃ 200V 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS