SCR1206F22R1
MFR.Part #
SCR1206F22R1
JLCPCB Part #
C3017320
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS