SCR1206F1K3
MFR.Part #
SCR1206F1K3
JLCPCB Part #
C3016978
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS