SCR1206F10R
MFR.Part #
SCR1206F10R
JLCPCB Part #
C3017148
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS