SCR0603F1K37
MFR.Part #
SCR0603F1K37
JLCPCB Part #
C5140258
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS