SCR0805F6K98
MFR.Part #
SCR0805F6K98
JLCPCB Part #
C3016721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS