SCR0805F510R
MFR.Part #
SCR0805F510R
JLCPCB Part #
C3016639
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS