SCR0805F4K22
MFR.Part #
SCR0805F4K22
JLCPCB Part #
C3016918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS