SCR0805F360R
MFR.Part #
SCR0805F360R
JLCPCB Part #
C5140185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS