SCR0805F200R
MFR.Part #
SCR0805F200R
JLCPCB Part #
C3016630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS