SCR0805F1M2
MFR.Part #
SCR0805F1M2
JLCPCB Part #
C3016847
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS