SCR0805F1K5
MFR.Part #
SCR0805F1K5
JLCPCB Part #
C3016670
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS