SCR0805F121R
MFR.Part #
SCR0805F121R
JLCPCB Part #
C3016590
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS