SCR0603J4K3
MFR.Part #
SCR0603J4K3
JLCPCB Part #
C3017723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS