SCR0603F47R
MFR.Part #
SCR0603F47R
JLCPCB Part #
C3016437
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS