SCR0603F11K5
MFR.Part #
SCR0603F11K5
JLCPCB Part #
C3016130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS