SCR0402J47K
MFR.Part #
SCR0402J47K
JLCPCB Part #
C3017507
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS