SCR0402J33R
MFR.Part #
SCR0402J33R
JLCPCB Part #
C3017456
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS